Прескокни врски

Поддржете го календарот на VanLife

Здраво, драги пријатели и истомисленици!

Драго ни е што сте со нас и ја споделувате нашата страст за патување и RV. „VanLife Calendar“ не е само веб-локација, тоа е заедница на луѓе кои ја ценат слободата, авантурата и сакаат да го истражуваат светот на тркала нови работи.

Како помага вашата поддршка?

Вашата поддршка ќе ни помогне да ја развиеме и подобриме нашата веб-локација: да додаваме нови функции, да плаќаме за сервери и услуги и постојано да бараме настани ширум светот. Секоја донација што ја давате е придонес за развојот на нашата заедница на ванлифери.

Како да донирате

Ако ви беше корисен Календарот на VanLife и сакате да ни помогнете да станеме уште подобри, би ценеле каква било поддршка. Дури и неколку рубли можат да направат разлика!

Методи на донација:

  • Т-Банка (Тинков): 2200700169170783
  • YooMoney: 41001374623284
  • USDT (TRC20): TQsBDtGaRQPKXGgz1yuN67ey579Us2qtUj
  • Ethereum (ERC20): 0xC6d6D93b965f147AE6EDf902917077ae2E631536
  • Други начини: Ве молиме контактирајте не за информации за други начини на донирање.
Совети за облак за QR код

Благодарници

Го цениме секој од вас и ви благодариме за дарежливоста и довербата.
Ви благодариме за поддршката и љубовта кон vanlife! Заедно можеме многу!
Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство.
Листа
Календар
Земји
членовите
Донат